Usługi inspekcyjne i audyty w Tajlandii. V-Trust Inspection Service w Tajlandii

W Tajlandii świadczymy usługi kontroli jakości takie jak Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Monitorowanie produkcji PM, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

V-Trust zazwyczaj kontroluje produkty w Tajlandii należące do kategorii elektroniki i elektryczności; jak komputery, akcesoria, sprzęt AGD, oświetlenie itp. W naszych serwisach konsekwentnie reprezentowane są również kategorie mebli, odzieży, odzieży i obuwia. Kontrolujemy również coraz większą liczbę produktów przemysłowych; silniki, pompy, maszyny, części i sprzęt budowlany, a także surowce, takie jak guma i tworzywa sztuczne.

Usługi inspekcyjne i audyty w Tajlandii. V-Trust Inspection Service w Tajlandii

Wartości, które zapewniamy podczas inspekcji i audytów w Tajlandii

  • Tylko pełnoetatowi lokalni inspektorzy i audytorzy, bez pracy w niepełnym wymiarze godzin lub na zlecenie, co zmniejsza ryzyko przekupstwa.
  • Gwarantowana cena all-inclusive 268 USD za roboczodzień w regionach produkcyjnych Tajlandii.
  • Bez dodatkowych opłat za koszty podróży.
  • Bez dodatkowych opłat za przeglądy w weekendy.
  • Raporty z inspekcji dostarczone w ciągu 24 godzin po inspekcji; Dostępne są również raporty tego samego dnia.

O Tajlandii

Tajlandia Kluczowe numery
Populacja69799978 (2020)
PKB501,8 miliarda dolarów (2020)
Eksport258 miliardów dolarów (2020)
wzrost PKB2,2% (szac. 2021)

*Źródło Raport Banku Światowego 2020.

Wiodący rynek

Tajlandia, jako druga co do wielkości gospodarka w ASEAN po Indonezji, jest krajem otwartym, zachęcającym do inwestycji zagranicznych i firm chcących rozpocząć działalność na rynku tajskim. Wszystkie wiodące marki motoryzacyjne i elektroniczne z Ameryki Północnej, Europy i Azji, w tym Seagate, Panasonic, Mitsubishi, BMW, Ford, Samsung, Sony, Toshiba i LG, mają zakłady produkcyjne w Tajlandii.

Pozwoliło to Tajlandii rozwinąć zróżnicowaną sieć łańcuchów dostaw dla inteligentnych fabryk i gałęzi przemysłu, które są zaawansowane technologicznie, i sprawiło, że Tajlandia stała się czołowym producentem samochodów w Azji Południowo-Wschodniej.

Wyzwania dla rynku tajlandzkiego

Tajlandia jest ośrodkiem dla dużych producentów zaawansowanych technologii. Ponieważ te fabryki produkują wyłącznie produkty pod własną marką, sprawia to, że prywatna produkcja jest mniej dostępna dla kupujących poszukujących zamówień OEM/ODM. Jeśli więc chodzi o wytwarzanie produktów z własną marką i projektem, w porównaniu z rynkiem chińskim różnorodność fabryk jest ograniczona, a możliwości produkcyjne nie są tak powszechne.

V-Trust pomaga kupującym spać lepiej!™

V-Trust Inspection Service Group działa w Tajlandii, aby pomóc zagranicznym nabywcom w wyborze dostawców z pewnością poprzez ich oceny i przezwyciężyć problemy z jakością produktów dzięki inspekcjom produktów i kontrolom próbek, oferując jednocześnie przewagę w postaci całkowicie ustandaryzowanego procesu kontroli jakości z pełnoetatowymi inspektorami i tylko audytorzy.

  • Wyróżnione obszary: 268 USD/osobodni (all inclusive).
  • Gdziekolwiek indziej: 298 USD za osobodni (all inclusive).
  • Bez dodatkowych opłat za przeglądy w soboty i niedziele.
Usługi inspekcyjne i audyty w Tajlandii. V-Trust Inspection Service w Tajlandii

★Siedziba ●Lokalizacja Inspektora ▲Laboratoria

Bangkok | Chachoengsao | Nakhonpathom | Nonthaburi | Pathumthani | Samut Prakan | Samut Sakhon

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat kontroli jakości lub oceny dostawców w Tajlandii.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com


V-Trust Inspection Service. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma inspekcyjna świadcząca swoje usługi w Chinach, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Tajlandii, Indonezji, Pakistanie, Kambodży i Malezji.

Firma działa od 2006 roku, jako niezależna firma inspekcyjna posiada akredytacje CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie.

Jako niezależna firma inspekcyjna V-Trust posiada solidną sieć inspektorów obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). 

Firma V-Trust posiada ponad 360 pełnoetatowych inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni, niezawodni, godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli szerokiego zakresu produktów.

Tylko w 2022 roku ponad 12 000 importerów oraz kupców z całego świata skorzystało z usług V-Trust. Firma w tym czasie dla swoich klientów przeprowadziła ponad 110 000 inspekcji

Poza usługami inspekcyjnymiV-Trust oferuje swoim Klientom również usługi kontroli jakości, weryfikacji kontrahenta, audytu fabryk, oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt Fabryki, Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com


Ogólne Warunki Świadczenia Usług

O ile wyraźnie nie uzgodniono inaczej z firmą V-Trust Inspection Service Co., Ltd, wszystkie usługi świadczone przez firmę V-Trust podlegają ogólnym warunkom świadczenia usług.