Monitorowanie produkcji PM (Production Monitoring)

Monitorowanie produkcji PM (Production Monitoring PM) w przypadku ważnych lub wrażliwych na czas procesów produkcyjnych pozwala na stałe monitorowanie produkcji. Inspektor może pozostać w fabryce przez kilka tygodni lub miesięcy.

Na miejscu w zakładzie produkcyjnym inspektorzy V-Trust będą monitorować produkcję, potwierdzać harmonogramy, nadzorować wewnętrzną kontrolę jakości w zakładzie, przeprowadzać wyrywkowe kontrole surowców, półproduktów i wyrobów gotowych oraz codziennie przesyłać do Państwa szczegółowy raport.

Kiedy jest odpowiedni moment na przeprowadzenie Monitoringu Produkcji?

Monitorowanie Produkcji PM może rozpocząć się już w momencie dotarcia większości surowców do fabryki oraz rozpoczęciu produkcji i może trwać do momentu zapakowania wszystkich towarów do kartonów. Klienci mogą również zdecydować się na skupienie się na określonym procesie produkcyjnym, co do którego oczekuje się, że będzie wiązać się z większym ryzykiem problemów z jakością.

Sekcje i punkty objęte inspekcją CLS

 • Ilość
 • Profil firmy (Informacje ogólne)
 • Jakość wykonania
 • Stała obserwacja
 • Testy na miejscu
 • Kontrola półproduktów
 • Specyfikacja produktu
 • Kontrola surowców
 • Pakowanie
 • Plan produkcji
 • Znakowanie i etykietowanie
 • Codzienne raporty CAP

Oprócz powyższych możemy również przeprowadzić plan kontroli zgodnie ze specjalnymi wymaganiami.


Jakie są koszty Nadzoru Załadunku Kontenera CLS

Nasz standardowy koszt inspekcji all-inclusive wynosi 268 USD / dzień roboczy inspektora (bez ukrytych opłat) w głównych klastrach produkcyjnych w Chinach, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Tajlandii, Kambodży, Indonezji, Pakistanie i Malezji.

Jeden dzień roboczy oznacza jednego inspektora pracującego na miejscu do 8 godzin.

Co nas wyróżnia:

 • Żadnych ukrytych opłat;
 • Tylko inspektorzy zatrudnieni w pełnym wymiarze czasu pracy;
 • Bezpłatne doradztwo przed i po inspekcjach;
 • Bezpłatny dostęp do pulpitu QC, list kontrolnych i systemu rezerwacji online;
 • Rekompensata do 30-krotności opłaty inspekcyjnej (najwyższa w branży);

Nasze profesjonalne kontrole oraz szczegółowe i przejrzyste formaty raportów dostarczą wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia ostatecznej decyzji o wysyłce. Mamy nadzieję, że nasze usługi i wiedza sprawią, że będziesz naszym wieloletnim zadowolonym partnerem.

Szybki kontakt:

691 669 192 i marcin.nowak@v-trust.com


Często zadawane pytania dotyczące monitorowania produkcji

Dlaczego potrzebuję monitorowania produkcji?

Jeśli martwisz się lub miałeś problemy, takie jak niska jakość, nieprawidłowe przesyłki lub niewłaściwe opakowanie towarów importowanych z Azji, usługa kontroli produktów jest Twoim rozwiązaniem. Usługa monitoringu produkcji V-Trust pomoże Ci skutecznie kontrolować jakość na najwcześniejszym etapie produkcji.

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować monitoring produkcji?

Chociaż czasami możliwe jest zarezerwowanie inspekcji następnego dnia dla wielu klastrów produkcyjnych, w których V-Trust ma duży zespół pełnoetatowych inspektorów, zalecamy rezerwację u nas z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja jest ważna dla odpowiedniego zaplanowania i dobrego przygotowania przed inspekcją.

Z kim będę się kontaktować podczas całego procesu?

Będzie jeden dedykowany opiekun klienta w centrali w Kantonie, który zostanie wyznaczony jako główny punkt kontaktowy w V-Trust. Otrzymasz szybką odpowiedź, gdy tylko będziesz mieć jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji inspekcji (kontakt w jęz. angielskim).

Czy muszę wysłać zatwierdzoną próbkę?

Byłoby wspaniale, gdybyś mógł przesłać zatwierdzoną próbkę do V-Trust przed inspekcją w celach referencyjnych. W porównaniu ze zdjęciami produktów lub dokumentami specyfikacji, prawdziwa próbka produktu pozwala inżynierom V-Trust na dokładniejsze porównanie.

Czy muszę poinformować fabrykę o planowanej kontroli?

Tak. Twój opiekun klienta w V-Trust kontaktuje się z fabryką w celu potwierdzenia planu kontroli przed każdą kontrolą. Jeśli wcześniej poinformowałeś fabrykę, że zlecisz wykonanie inspekcji V-Trust, ten proces potwierdzania przebiegnie znacznie sprawniej. W związku z tym do zamówienia można dołączyć następującą wiadomość: Realizacja zamówienia będzie monitorowana przez V-Trust Inspection Service

Czy mogę szczegółowo omówić z Państwem moje własne kryteria kontroli?

Absolutnie! Zachęcamy klientów do dzielenia się informacjami, czy mają specjalne wymagania dotyczące kontroli lub kwestie, na które mają nadzieję zwrócić uwagę inspektora. Możemy połączyć je w dostosowaną do potrzeb listę kontrolną do celów kontrolnych.

Jak długo trzeba czekać na wynik kontroli?

Oficjalny raport, sprawdzony i podpisany przez upoważnionego kierownika technicznego V-Trust, będzie dostępny w ciągu 24 godzin po każdej inspekcji. Raport tego samego dnia jest dostępny, jeśli chcesz wiedzieć o wynikach kontroli tego samego dnia. V-Trust ma najwyższy wskaźnik zgłoszeń tego samego dnia w branży inspekcji.

Co zrobić, jeśli mam pytania po sprawdzeniu raportu V-Trust?

Nie wahaj się z nami skontaktować, gdy masz jakiekolwiek pytania. Zespół V-Trust jest zawsze dostępny nawet po zakończeniu kontroli.

Jakie inne usługi mogę wybrać oprócz kontroli przed wysyłką?

Oprócz kontroli przedwysyłkowej, V-Trust świadczy również inne usługi, takie jak Kontrola przedwysyłkowa towaru PSI, Nadzór załadunku kontenera CLS, Monitorowanie produkcji PMI i inne.

Szybki kontakt: 

691 669 192 i marcin.nowak@v-trust.com


V-Trust Inspection Service. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej. Audyt fabryki, kontrola jakości, nadzór załadunku kontenera. V-Trust Inspection Service

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma inspekcyjna świadcząca swoje usługi w Chinach, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Tajlandii, Indonezji, Pakistanie, Kambodży i Malezji.

Firma działa od 2006 roku, jako niezależna firma inspekcyjna posiada akredytacje CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie.

Jako niezależna firma inspekcyjna V-Trust posiada solidną sieć inspektorów obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). 

Firma V-Trust posiada ponad 360 pełnoetatowych inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni, niezawodni, godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli szerokiego zakresu produktów.

Tylko w 2022 roku ponad 12 000 importerów oraz kupców z całego świata skorzystało z usług V-Trust. Firma w tym czasie dla swoich klientów przeprowadziła ponad 110 000 inspekcji. 

Poza usługami inspekcyjnymiV-Trust oferuje swoim Klientom również usługi kontroli jakości, weryfikacji kontrahenta, audytu fabryk, oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt Fabryki, Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

Kontakt w Polsce:
Tel.: 691 669 192
E-mail: marcin.nowak@v-trust.com

v-trust.com