Monitorowanie produkcji PM (Production Monitoring)

Monitorowanie produkcji PM (Production Monitoring PM) w przypadku ważnych lub wrażliwych na czas procesów produkcyjnych pozwala na stałe monitorowanie produkcji. Inspektor może pozostać w fabryce przez kilka tygodni lub miesięcy.

Na miejscu w zakładzie produkcyjnym inspektorzy V-Trust będą monitorować produkcję, potwierdzać harmonogramy, nadzorować wewnętrzną kontrolę jakości w zakładzie, przeprowadzać wyrywkowe kontrole surowców, półproduktów i wyrobów gotowych oraz codziennie przesyłać do Państwa szczegółowy raport.

Kiedy jest odpowiedni moment na przeprowadzenie Monitoringu Produkcji?

Monitorowanie Produkcji PM może rozpocząć się już w momencie dotarcia większości surowców do fabryki oraz rozpoczęciu produkcji i może trwać do momentu zapakowania wszystkich towarów do kartonów. Klienci mogą również zdecydować się na skupienie się na określonym procesie produkcyjnym, co do którego oczekuje się, że będzie wiązać się z większym ryzykiem problemów z jakością.

Sekcje i punkty objęte inspekcją CLS

 • Ilość
 • Profil firmy (Informacje ogólne)
 • Jakość wykonania
 • Stała obserwacja
 • Testy na miejscu
 • Kontrola półproduktów
 • Specyfikacja produktu
 • Kontrola surowców
 • Pakowanie
 • Plan produkcji
 • Znakowanie i etykietowanie
 • Codzienne raporty CAP

Oprócz powyższych możemy również przeprowadzić plan kontroli zgodnie ze specjalnymi wymaganiami.


Jakie są koszty Nadzoru Załadunku Kontenera CLS

Nasz standardowy koszt inspekcji all-inclusive wynosi 268 USD / dzień roboczy inspektora (bez ukrytych opłat) w głównych klastrach produkcyjnych w Chinach, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Tajlandii, Kambodży, Indonezji, Pakistanie i Malezji.

Jeden dzień roboczy oznacza jednego inspektora pracującego na miejscu do 8 godzin.

Co nas wyróżnia:

 • Żadnych ukrytych opłat;
 • Tylko inspektorzy zatrudnieni w pełnym wymiarze czasu pracy;
 • Bezpłatne doradztwo przed i po inspekcjach;
 • Bezpłatny dostęp do pulpitu QC, list kontrolnych i systemu rezerwacji online;
 • Rekompensata do 30-krotności opłaty inspekcyjnej (najwyższa w branży);

Nasze profesjonalne kontrole oraz szczegółowe i przejrzyste formaty raportów dostarczą wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia ostatecznej decyzji o wysyłce. Mamy nadzieję, że nasze usługi i wiedza sprawią, że będziesz naszym wieloletnim zadowolonym partnerem.


Często zadawane pytania dotyczące monitorowania produkcji

Dlaczego potrzebuję monitorowania produkcji?

Jeśli martwisz się lub miałeś problemy, takie jak niska jakość, nieprawidłowe przesyłki lub niewłaściwe opakowanie towarów importowanych z Azji, usługa kontroli produktów jest Twoim rozwiązaniem. Usługa monitoringu produkcji V-Trust pomoże Ci skutecznie kontrolować jakość na najwcześniejszym etapie produkcji.

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować monitoring produkcji?

Chociaż czasami możliwe jest zarezerwowanie inspekcji następnego dnia dla wielu klastrów produkcyjnych, w których V-Trust ma duży zespół pełnoetatowych inspektorów, zalecamy rezerwację u nas z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja jest ważna dla odpowiedniego zaplanowania i dobrego przygotowania przed inspekcją.

Z kim będę się kontaktować podczas całego procesu?

Będzie jeden dedykowany opiekun klienta w centrali w Kantonie, który zostanie wyznaczony jako główny punkt kontaktowy w V-Trust. Otrzymasz szybką odpowiedź, gdy tylko będziesz mieć jakiekolwiek pytania dotyczące organizacji inspekcji (kontakt w jęz. angielskim).

Czy muszę wysłać zatwierdzoną próbkę?

Byłoby wspaniale, gdybyś mógł przesłać zatwierdzoną próbkę do V-Trust przed inspekcją w celach referencyjnych. W porównaniu ze zdjęciami produktów lub dokumentami specyfikacji, prawdziwa próbka produktu pozwala inżynierom V-Trust na dokładniejsze porównanie.

Czy muszę poinformować fabrykę o planowanej kontroli?

Tak. Twój opiekun klienta w V-Trust kontaktuje się z fabryką w celu potwierdzenia planu kontroli przed każdą kontrolą. Jeśli wcześniej poinformowałeś fabrykę, że zlecisz wykonanie inspekcji V-Trust, ten proces potwierdzania przebiegnie znacznie sprawniej. W związku z tym do zamówienia można dołączyć następującą wiadomość: Realizacja zamówienia będzie monitorowana przez V-Trust Inspection Service

Czy mogę szczegółowo omówić z Państwem moje własne kryteria kontroli?

Absolutnie! Zachęcamy klientów do dzielenia się informacjami, czy mają specjalne wymagania dotyczące kontroli lub kwestie, na które mają nadzieję zwrócić uwagę inspektora. Możemy połączyć je w dostosowaną do potrzeb listę kontrolną do celów kontrolnych.

Jak długo trzeba czekać na wynik kontroli?

Oficjalny raport, sprawdzony i podpisany przez upoważnionego kierownika technicznego V-Trust, będzie dostępny w ciągu 24 godzin po każdej inspekcji. Raport tego samego dnia jest dostępny, jeśli chcesz wiedzieć o wynikach kontroli tego samego dnia. V-Trust ma najwyższy wskaźnik zgłoszeń tego samego dnia w branży inspekcji.

Co zrobić, jeśli mam pytania po sprawdzeniu raportu V-Trust?

Nie wahaj się z nami skontaktować, gdy masz jakiekolwiek pytania. Zespół V-Trust jest zawsze dostępny nawet po zakończeniu kontroli.

Jakie inne usługi mogę wybrać oprócz kontroli przed wysyłką?

Oprócz kontroli przedwysyłkowej, V-Trust świadczy również inne usługi, takie jak Kontrola przedwysyłkowa towaru PSI, Nadzór załadunku kontenera CLS, Monitorowanie produkcji PMI i inne.


V-Trust Inspection Service. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma inspekcyjna świadcząca swoje usługi w Chinach, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Tajlandii, Indonezji, Pakistanie, Kambodży i Malezji.

Firma działa od 2006 roku, jako niezależna firma inspekcyjna posiada akredytacje CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie.

Jako niezależna firma inspekcyjna V-Trust posiada solidną sieć inspektorów obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). 

Firma V-Trust posiada ponad 360 pełnoetatowych inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni, niezawodni, godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli szerokiego zakresu produktów.

Tylko w 2022 roku ponad 12 000 importerów oraz kupców z całego świata skorzystało z usług V-Trust. Firma w tym czasie dla swoich klientów przeprowadziła ponad 110 000 inspekcji. 

Poza usługami inspekcyjnymiV-Trust oferuje swoim Klientom również usługi kontroli jakości, weryfikacji kontrahenta, audytu fabryk, oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt Fabryki, Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com