You are currently viewing Targi w Kantonie 2024

Targi w Kantonie 2024

Targi Kanton 2024. Canton Fair. Targi Kantońskie 2024

Targi Kantońskie, oficjalna nazwa: Chińskie Targi Importowo-Eksportowe (China Import and Export Fair, chin. trad. 廣交會, chin. upr. 广交会, pinyin Guǎng Jiāo Huì) to największe targi w Chinach, odbywające się od 1957 w Kantonie dwa razy do roku, wiosną i jesienią, o znaczeniu międzynarodowym.
Organizowane są przez Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego (China Foreign Trade Centre), pod auspicjami Ministerstwa Handlu oraz władz prowincji. Do 2007 ich nazwa była inna – Chińskie Targi Towarów Eksportowych (Chinese Export Commodities Fair).

Targi Kantońskie, znane również jako Chińskie Targi Importu i Eksportu, to odbywające się co dwa lata targi w Kantonie (Guangzhou) w Chinach. To jedne z największych targów w Chinach i najdłużej odbywające się w kraju. Są organizowane przez Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego i odbywa się w trzech etapach, z których każdy koncentruje się na różnych kategoriach produktów.

Targi Kantońskie to platforma dla chińskich producentów i dostawców do zaprezentowania swoich produktów nabywcom z całego świata. Przyciąga dużą liczbę wystawców i zwiedzających, w tym producentów, handlowców, importerów, eksporterów i kupujących. Targi są okazją dla międzynarodowych nabywców do spotkania z chińskimi dostawcami, obejrzenia ich produktów i negocjowania umów.
Targi obejmują szeroką gamę produktów, m.in.

  • Dobra konsumpcyjne
  • Urządzenia domowe
  • Elektronika
  • Oświetlenie
  • Maszyny i urządzenia
  • Materiały budowlane
  • Tekstylia i odzież
  • Obuwie
  • Artykuły biurowe
  • Prezenty i rękodzieło

To także dobra okazja do zapoznania się z nowościami produktowymi, nowymi technologiami i nowymi trendami na rynku. Należy jednak pamiętać, że ponieważ są to duże targi, konieczne jest posiadanie jasnego planu i strategii uczestnictwa w nich, zwłaszcza jeśli szukasz dostawcy z Chin. Będziesz musiał być przygotowany z jasnym wyobrażeniem o tym, czego szukasz, i mieć czas na przejrzenie dużej liczby wystawców i produktów.

Podczas Targów Kantońskich 2024 spotkaj się z zespołem V-Trust w Kantonie (biuro firmy mieści się obok terenów targowych).

Napisz do nas już dziś: 

E-mail: marcin.nowak@v-trust.com


Targi Kantońskie 2024 Wiosna. 135 edycja Targów Importu i Eksportu w Chinach

Otwarcie 135. Targów Kantońskich zaplanowano na 15 kwietnia 2024 r.

Faza 1: od 15 do 19 kwietnia 
Faza 2: od 23 do 27 kwietnia 
Faza 3: od 1 do 5 maja  

Faza 1: Elektronika użytkowa i produkty informacyjne, Elektryczne urządzenia gospodarstwa domowego, Sprzęt oświetleniowy, Maszyny ogólne i podstawowe części mechaniczne, Maszyny energetyczne i energia elektryczna, Sprzęt maszyn do przetwarzania, Maszyny budowlane, Maszyny rolnicze, Produkty elektroniczne i elektryczne, Sprzęt komputerowy, Narzędzia.

Faza 2: Ceramika ogólna, Artykuły gospodarstwa domowego, Naczynia kuchenne i zastawa stołowa, Tkactwo, wyroby z rattanu i żelaza, Produkty ogrodnicze, Dekoracje domu, Produkty festiwalowe, Prezenty i premie, Wyroby artystyczne ze szkła, Ceramika artystyczna, Zegary, zegarki i przyrządy optyczne, Materiały budowlane i dekoracyjne , Wyposażenie sanitarne i łazienkowe, Meble.

Faza 3: Tekstylia domowe, Surowce i tkaniny tekstylne, Dywany i gobeliny, Futra, skóra, puch i produkty pokrewne, Modne dodatki i wyposażenie, Odzież męska i damska, Bielizna, Odzież sportowa i codzienna, Żywność, Produkty sportowe, podróżne i rekreacyjne , Futerały i torby, Leki, Produkty zdrowotne i wyroby medyczne, Produkty dla zwierząt i żywność, Artykuły toaletowe, Produkty higieny osobistej, Artykuły biurowe, Zabawki, Odzież dziecięca, Produkty ciążowe, dla niemowląt i dzieci.

Aktualności, rejestracja i informacje: cantonfair.org.cn i  cantonfair.org.cn

Dodaj komentarz