Usługi inspekcyjne i audyty w Malezji. V-Trust Inspection Service w Malezji

W Malezji świadczymy usługi kontroli jakości takie jak Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Monitorowanie produkcji PM, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

W Malezji V-Trust zazwyczaj kontroluje produkty należące do mebli wewnętrznych i zewnętrznych, produkty domowe oraz tekstylia i odzież. Kontrolujemy również coraz większą liczbę produktów medycznych, takich jak rękawiczki, maski na twarz i strzykawki, a także ceramikę, naczynia kuchenne i komponenty.

Wartości, które zapewniamy podczas inspekcji i audytów w Malezji

  • Tylko pełnoetatowi lokalni inspektorzy i audytorzy, bez pracy w niepełnym wymiarze godzin lub na zlecenie, co zmniejsza ryzyko przekupstwa.
  • Gwarantowana cena all-inclusive 268 USD za roboczodzień w malezyjskich regionach produkcyjnych.
  • Bez dodatkowych opłat za koszty podróży.
  • Bez dodatkowych opłat za przeglądy w weekendy.
  • Raporty z inspekcji dostarczone w ciągu 24 godzin po inspekcji; Dostępne są również raporty tego samego dnia.

O Malezji

Kluczowe numery Malezji
Populacja32365000 (2020)
PKB336,6 miliardów dolarów (2020)
Eksport24,5 miliona dolarów (2020)
wzrost PKB4,5% (szacunki na 2021 r.)

*Źródło Raport Banku Światowego 2020.

Produktywny rynek pracy

Malezyjska produkcja jest zróżnicowana, z wysokim odsetkiem w dziedzinie produkcji elektrycznej i elektronicznej (39,4%). Szybka cyfryzacja kraju sprawiła, że ​​ich rozwój stał się najważniejszym etapem produkcji. Malezja zajmuje drugie miejsce w ASEAN pod względem eksportu zaawansowanych technologii, umiejętności pracowników, infrastruktury krajowej i stabilności rynku, co czyni ją atrakcyjnym miejscem zaopatrzenia w Azji Południowo-Wschodniej.

Malezyjski przemysł meblarski odnotował znaczny wzrost w ostatnich latach z powodu wojny handlowej między USA a Chinami. Eksport mebli drewnianych do USA wzrósł o 38% rok do roku w 2019 r., co czyni ten kraj 11. największym eksporterem mebli na świecie.

Nabywców do surowca z Malezji przyciąga brak podatku VAT od eksportu oraz niższe koszty surowców , które są efektem lokalnych zakazów eksportu niektórych rodzajów surowców.

Wielu zagranicznych inwestorów przenosi swoje fabryki do Malezji, ponieważ wietnamska produkcja (miejsce przeniesienia nr 1 z Chin) staje się coraz droższa, a Malezja wydaje się mieć lepszą infrastrukturę, technologię i umiejętności potrzebne do szybkiego przygotowania produkcji.

Wyzwania dla rynku malezyjskiego

Wyższe umiejętności i lepsza infrastruktura to oczywiście wielkie atuty malezyjskiej produkcji. Jednak głównym wyzwaniem rynku malezyjskiego są koszty pracy , które zajmują również drugie miejsce w ASEAN.

Płaca minimalna w Malezji wynosi 295 USD miesięcznie (2021), czyli znacznie więcej niż w sąsiednim Wietnamie (181 USD miesięcznie), Indonezji, a nawet niektórych obszarach Chin. Malezja ma dużo ziemi i rozwiniętą infrastrukturę. Jednak jej sektorowi biznesowemu brakuje skali, dodatkowego kapitału, nowych technologii i szerszej międzynarodowej klienteli chińskiej produkcji.

V-Trust pomaga importerom spać lepiej!

V-Trust Inspection Service Group działa w Malezji, aby pomóc zagranicznym nabywcom w wyborze dostawców z pewnością poprzez ich oceny i przezwyciężyć problemy z jakością produktów dzięki inspekcjom produktów i kontrolom próbek, oferując jednocześnie przewagę w postaci całkowicie ustandaryzowanego procesu kontroli jakości z pełnoetatowymi inspektorami i tylko audytorzy.

  • Wyróżnione obszary: 268 USD/osobodni (all inclusive).
  • Gdziekolwiek indziej: 298 USD za osobodni (all inclusive).
  • Bez dodatkowych opłat za przeglądy w soboty i niedziele.

★Siedziba ●Lokalizacja Inspektora ▲W domowych laboratoriach

Johor | Selangor | Perak | Penang | Sembilan | Malakka | Kedah

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat kontroli jakości lub oceny dostawców w Malezji.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com


V-Trust Inspection Service. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma inspekcyjna świadcząca swoje usługi w Chinach, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Tajlandii, Indonezji, Pakistanie, Kambodży i Malezji.

Firma działa od 2006 roku, jako niezależna firma inspekcyjna posiada akredytacje CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie.

Jako niezależna firma inspekcyjna V-Trust posiada solidną sieć inspektorów obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). 

Firma V-Trust posiada ponad 360 pełnoetatowych inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni, niezawodni, godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli szerokiego zakresu produktów.

Tylko w 2022 roku ponad 12 000 importerów oraz kupców z całego świata skorzystało z usług V-Trust. Firma w tym czasie dla swoich klientów przeprowadziła ponad 110 000 inspekcji

Poza usługami inspekcyjnymiV-Trust oferuje swoim Klientom również usługi kontroli jakości, weryfikacji kontrahenta, audytu fabryk, oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt Fabryki, Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com


Ogólne Warunki Świadczenia Usług

O ile wyraźnie nie uzgodniono inaczej z firmą V-Trust Inspection Service Co., Ltd, wszystkie usługi świadczone przez firmę V-Trust podlegają ogólnym warunkom świadczenia usług.