Testy zgodności US (US Compliance Testing)

V-Trust może pomóc w zorganizowaniu testów laboratoryjnych dla szerokiej gamy produktów, aby były one zgodne z wymogami jakości i bezpieczeństwa rynku amerykańskiego.

Nasze wewnętrzne laboratoria są akredytowane przez CNAS i A2LA, autoryzowane przez Nemko i kwalifikowane jako UL i Intertek Witness Laboratories z kompletnym i zaawansowanym sprzętem do testów i certyfikatów, takich jak ASTM, CPSIA, FCC, ETL, UL, California 65 itp.

Zapoznaj się z poniższą tabelą testów wymaganych dla produktów ogólnych w USA i skontaktuj się z nami, jeśli chcesz umówić się na test laboratoryjny.

Aby uzyskać szczegółowe informacje o cenach, prosimy o kontakt.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com

Testy zgodności US (US Compliance Testing)

Testy laboratoryjne w Chinach

Poruszanie się po rynkowym krajobrazie zgodności z przepisami może być żmudnym zadaniem, a firmy mogą skorzystać na outsourcingu testów zgodności do zewnętrznego laboratorium, aby przyspieszyć wejście na pożądany rynek.

Laboratoria V-Trust w Chinach

V-Trust Inspection Service Group świadczy usługi badań laboratoryjnych dla różnych branż. Od 2012 roku V-Trust zainwestował ponad 3,5 miliona USD w utworzenie laboratoriów testowych w miastach Dongguan i Foshan.

Nasze laboratoria mogą przeprowadzać specjalistyczne testy niebezpiecznych substancji chemicznych, materiałów mających kontakt z żywnością oraz produktów elektrycznych i elektronicznych. Posiadają akredytację ISO17025, CNAS, CMA, CPSC i A2LA. Zaufały nam czołowe marki z różnych branż, a nasze raporty z testów cieszą się uznaniem klientów na całym świecie .

Korzyści ze współpracy z laboratoriami V-Trust w Chinach

Zapewnimy Ci dostosowany program zgodności produktów i specjalistyczne rozwiązania do badań laboratoryjnych w oparciu o nasze doświadczenia w zapewnianiu jakości na światowym rynku towarów konsumpcyjnych w ciągu ostatnich 10 lat.

Zapewniamy testy na rynki na całym świecie, w tym RoHS, REACH, EN71, CPSIA, ASTM, FDA, LFGB itp., oraz usługi certyfikacyjne, takie jak CE, EMC, FCC itp.

Współpraca z V-Trust w zakresie testowania i certyfikacji może przynieść następujące korzyści:

  • Laboratorium wewnętrzne — bez outsourcingu
  • Profesjonalny zespół wsparcia technicznego
  • Sprzęt testujący najlepszych marek w branży
  • Bezpłatna konsultacja testowa dotycząca przepisów obowiązujących na Twoim rynku
  • Szkolenia techniczne na miejscu dla dostawców
  • Redukcja kosztów o 30% w porównaniu z innymi rozwiązaniami testowymi
  • Bezpłatne pobieranie próbek z kontroli produktu
  • Kompleksowa usługa od testów laboratoryjnych po kontrolę na miejscu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o powiązanych usługach testowania produktów. Odwiedź witrynę internetową naszego laboratorium lub obejrzyj prezentację wideo .

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc w zapytaniach / pytaniach dotyczących testów laboratoryjnych.


V-Trust Inspection Service. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma inspekcyjna świadcząca swoje usługi w Chinach, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Tajlandii, Indonezji, Pakistanie, Kambodży i Malezji.

Firma działa od 2006 roku, jako niezależna firma inspekcyjna posiada akredytacje CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie.

Jako niezależna firma inspekcyjna V-Trust posiada solidną sieć inspektorów obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). 

Firma V-Trust posiada ponad 360 pełnoetatowych inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni, niezawodni, godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli szerokiego zakresu produktów.

Tylko w 2022 roku ponad 12 000 importerów oraz kupców z całego świata skorzystało z usług V-Trust. Firma w tym czasie dla swoich klientów przeprowadziła ponad 110 000 inspekcji

Poza usługami inspekcyjnymiV-Trust oferuje swoim Klientom również usługi kontroli jakości, weryfikacji kontrahenta, audytu fabryk, oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Kontrola jakościOcena kontrahentaTesty i certyfikacja
Kontrola przedwysyłkowa towaru PSI
Kontrola podczas produkcji DPI
Nadzór załadunku kontenera CLS
Monitorowanie produkcji PMI
Audyt fabryki FA
Audyt społeczny SA
Audyt SMETA (Sedex Members Ethical Trade Audit)
Audyt kredytowy kontrahenta CA
Testy próbek SC
Testy zgodności EU
Testy zgodności US
Inne testy, certyfikacja i standaryzacja

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt Fabryki, Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com