Usługi inspekcyjne i audyty w Bangladeszu. V-Trust Inspection Service w Bangladeszu

W Bangladeszu świadczymy usługi kontroli jakości takie jak Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Monitorowanie produkcji PM, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

V-Trust zazwyczaj kontroluje produkty w Bangladeszu należące do tekstyliów, odzieży gotowej do noszenia, tekstyliów domowych i tkanin. Kontrolujemy również kategorie produktów papierniczych i rękodzielniczych, a także coraz większą liczbę kontroli produktów elektrycznych i elektronicznych, w tym sprzętu gospodarstwa domowego, oświetlenia i maszyn przemysłowych.

Usługi inspekcyjne i audyty w Bangladeszu. V-Trust Inspection Service w Bangladeszu

Wartości, które zapewniamy podczas inspekcji i audytów w Bangladeszu

  • Tylko pełnoetatowi lokalni inspektorzy i audytorzy, bez pracy w niepełnym wymiarze godzin lub na zlecenie, co zmniejsza ryzyko przekupstwa.
  • Gwarantowana cena all-inclusive 268 USD za roboczodzień w regionach produkcyjnych Bangladeszu.
  • Bez dodatkowych opłat za koszty podróży.
  • Bez dodatkowych opłat za przeglądy w weekendy.
  • Raporty z inspekcji dostarczone w ciągu 24 godzin po inspekcji; Dostępne są również raporty tego samego dnia.

O Bangladeszu

Numery kluczy Bangladeszu
Populacja164689383 (2020)
PKB324 miliardy dolarów (2020)
Eksport39,49 mln USD (2020)
wzrost PKB3,6% (szac. 2021)

*Źródło Raport Banku Światowego 2020.

Drugi co do wielkości producent tekstyliów na świecie

Bangladesz jest dobrze znany z produkcji gotowej odzieży, stanowiącej 90% całego krajowego eksportu. W sektorze tekstyliów i odzieży zaciekle konkuruje z Chinami o tytuł głównego producenta tekstyliów na świecie, prezentując kilka atrakcyjnych przewag dla zagranicznych nabywców.

Po pierwsze niskie koszty pracy . Nie ma prawie żadnego kraju w Azji, który mógłby się równać z niskimi kosztami pracy Bangladeszu (96,5 USD/miesiąc, podczas gdy w Chinach 233-348 USD/miesiąc). Ponadto sektor produkcyjny jest zasilany przez ogromną siłę roboczą, która chce zostać zatrudniona w najbardziej rozwiniętym sektorze gospodarki kraju. Niższe koszty pracy obniżają koszty produkcji i okazują się być atrakcją dla czołowych eksporterów w kraju – USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii itd.

Jako kraj najsłabiej rozwinięty (LDC), Bangladesz korzysta również z krajowych i międzynarodowych polityk handlowych, takich jak bezcłowy kontyngent i swobodny dostęp do towarów wywożonych z UE, USA i Kanady, które pomagają uczynić infrastrukturę produkcyjną Bangladeszu bardziej zaawansowaną technologicznie, społecznie zgodny i ekologiczny.

Wyzwania dla rynku Bangladeszu

Mimo że koszty pracy są niższe, pracownicy są mniej wykwalifikowani i nieświadomi zaawansowanych technik produkcji, co skutkuje niższą jakością produkcji . Z tego powodu Bangladesz przegrywa z konkurencją, ponieważ jego odpowiednicy w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej wykorzystują innowacje i technologię do podnoszenia jakości produkcji.

Poza tym sukces produkcyjny Bangladeszu w dużym stopniu zależy od importu surowców , takich jak tkaniny, przędza, bawełna, żelazo, stal i tworzywa sztuczne z zagranicy – ​​głównie z Chin, Indii, Indonezji i Singapuru. W rezultacie sektor produkcyjny i gospodarka kraju stają się niestabilne z powodu wzrostu kosztów surowców i zakłóceń w łańcuchu dostaw.

V-Trust pomaga importerom spać lepiej!

V-Trust Inspection Service Group działa w Bangladeszu, aby pomóc zagranicznym nabywcom w wyborze dostawców z pewnością na podstawie ocen dostawców i przezwyciężyć problemy z jakością produktów dzięki inspekcjom produktów i kontrolom próbek, oferując jednocześnie przewagę w postaci całkowicie ustandaryzowanego procesu kontroli jakości z pełnoetatowymi inspektorami i tylko audytorzy.

  • Wyróżnione obszary: 268 USD/osobodni (all inclusive).
  • Gdziekolwiek indziej: 298 USD za osobodni (all inclusive).
  • Bez dodatkowych opłat za przeglądy w soboty i niedziele.
Usługi inspekcyjne i audyty w Bangladeszu. V-Trust Inspection Service w Bangladeszu

★Siedziba ●Lokalizacja Inspektora ▲W domowych laboratoriach

Dhaka | Tangail | Bhairab Bazar | Manikganj

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat kontroli jakości lub oceny dostawców w Bangladeszu.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com


V-Trust Inspection Service. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma inspekcyjna świadcząca swoje usługi w Chinach, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Tajlandii, Indonezji, Pakistanie, Kambodży i Malezji.

Firma działa od 2006 roku, jako niezależna firma inspekcyjna posiada akredytacje CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie.

Jako niezależna firma inspekcyjna V-Trust posiada solidną sieć inspektorów obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). 

Firma V-Trust posiada ponad 360 pełnoetatowych inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni, niezawodni, godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli szerokiego zakresu produktów.

Tylko w 2022 roku ponad 12 000 importerów oraz kupców z całego świata skorzystało z usług V-Trust. Firma w tym czasie dla swoich klientów przeprowadziła ponad 110 000 inspekcji

Poza usługami inspekcyjnymiV-Trust oferuje swoim Klientom również usługi kontroli jakości, weryfikacji kontrahenta, audytu fabryk, oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt Fabryki, Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com


Ogólne Warunki Świadczenia Usług

O ile wyraźnie nie uzgodniono inaczej z firmą V-Trust Inspection Service Co., Ltd, wszystkie usługi świadczone przez firmę V-Trust podlegają ogólnym warunkom świadczenia usług.