Usługi inspekcyjne i audyty w Pakistanie. V-Trust Inspection Service w Pakistanie

Pakistan odgrywa dużą rolę w świecie wytwórczym. Z dumą świadczymy doskonałe usługi kontroli jakości w ich regionie, w tym Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Monitorowanie produkcji PM, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

W Pakistanie wytwarza się wiele różnych produktów, których jakość podlega kontroli, takich jak tekstylia i odzież, bielizna i stroje kąpielowe, tekstylia domowe, odzież sportowa i produkty outdoorowe, a także sprzęt sportowy. I ku zaskoczeniu wielu produktów elektrycznych, takich jak sprzęt AGD, elektryczne narzędzia ręczne i komponenty.

Usługi inspekcyjne i audyty w Pakistanie. V-Trust Inspection Service w Pakistanie

Wartości, które zapewniamy podczas inspekcji i audytów w Pakistanie

  • Tylko pełnoetatowi lokalni inspektorzy i audytorzy, bez pracy w niepełnym wymiarze godzin lub na zlecenie, co zmniejsza ryzyko przekupstwa.
  • Zarządzanie lokalnie w Pakistanie.
  • Gwarantowana cena all-inclusive 268 USD za roboczodzień w regionach produkcyjnych Pakistanu.
  • Bez dodatkowych opłat za koszty podróży.
  • Bez dodatkowych opłat za przeglądy w weekendy.
  • Raporty z inspekcji dostarczone w ciągu 24 godzin po inspekcji; Dostępne są również raporty tego samego dnia.

O Pakistanie

Kluczowe liczby w Pakistanie
Populacja220,9 mln (2020)
PKB263 miliardy dolarów (2020)
Eksport25,25 miliarda dolarów (2020)
wzrost PKB1,38% (szacunkowo w 2021 r.)

*Źródło Raport Banku Światowego 2020.

Najdłuższy łańcuch produkcji tekstyliów w Azji

Przemysł tekstylny i odzieżowy to filary bazy produkcyjnej Pakistanu, stanowiące 56% całkowitego eksportu i zatrudniające 40% siły roboczej. Przemysł tekstylny jest w pełni realizowany w Pakistanie na każdym etapie przetwarzania, od zbioru bawełny po odziarnianie, przędzenie, farbowanie i wykańczanie, co czyni Pakistan ósmym co do wielkości eksporterem tekstyliów w Azji i czwartym co do wielkości producentem tekstyliów bawełnianych na świecie .

Pakistan, a także inni konkurenci w eksporcie odzieży, stają się w ostatnich latach bardziej skupieni na amerykańskim rynku odzieżowym ze względu na odejście od zaopatrywania się w Chinach, przy czym eksport do USA zajmuje pierwsze miejsce wśród innych krajów w Pakistanie, wzrastając do 19,7 procent w 2021 r. .

Ku uciesze wielu firm w Europie, kraje UE korzystają z bezcłowego dostępu do 91 proc. produktów wytwarzanych w Pakistanie.

Wyzwania dla przemysłu pakistańskiego

Jakość produktów Made In Pakistan nie spełnia najwyższych standardów. Ta niefortunna spójność wynika głównie z niższych możliwości badawczo-rozwojowych producentów w porównaniu z innymi krajami, takimi jak Indie, Chiny i Bangladesz. Z tego powodu ich sektor produkcyjny stoi w obliczu ostrej konkurencji na rynkach międzynarodowych.

Poza tym wyższe koszty produkcji i dewaluacja pakistańskiej waluty zmniejszają zdolność lokalnych producentów do sprostania konkurencji i zapewnienia atrakcyjniejszych cen dla kupujących.

Przerwy w dostawie prądu są powszechnym i dużym problemem w pakistańskiej produkcji , ponieważ kraj ten stoi w obliczu kryzysu energetycznego, w którym zapotrzebowanie na energię nie jest zaspokajane z powodu braku zasilania.


V-Trust pomaga importerom spać lepiej!™

V-Trust Inspection Service Group działa w Pakistanie, aby pomóc zagranicznym nabywcom w wyborze dostawców z pewnością na podstawie ocen dostawców i przezwyciężyć problemy z jakością produktów dzięki inspekcjom produktów i kontrolom próbek, oferując jednocześnie przewagę w postaci całkowicie ustandaryzowanego procesu kontroli jakości z pełnoetatowymi inspektorami.

  • Wyróżnione obszary: 268 USD/osobodni (all inclusive).
  • Gdziekolwiek indziej: 298 USD za osobodni (all inclusive).
  • Bez dodatkowych opłat za przeglądy w soboty i niedziele
Usługi inspekcyjne i audyty w Pakistanie. V-Trust Inspection Service w Pakistanie

● Lokalizacja Inspektora: Karaczi, Fajsalabad, Lahore, Islamabad

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat kontroli jakości lub oceny dostawców w Pakistanie.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com


V-Trust Inspection Service. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma inspekcyjna świadcząca swoje usługi w Chinach, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Tajlandii, Indonezji, Pakistanie, Kambodży i Malezji.

Firma działa od 2006 roku, jako niezależna firma inspekcyjna posiada akredytacje CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie.

Jako niezależna firma inspekcyjna V-Trust posiada solidną sieć inspektorów obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). 

Firma V-Trust posiada ponad 360 pełnoetatowych inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni, niezawodni, godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli szerokiego zakresu produktów.

Tylko w 2022 roku ponad 12 000 importerów oraz kupców z całego świata skorzystało z usług V-Trust. Firma w tym czasie dla swoich klientów przeprowadziła ponad 110 000 inspekcji

Poza usługami inspekcyjnymiV-Trust oferuje swoim Klientom również usługi kontroli jakości, weryfikacji kontrahenta, audytu fabryk, oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt Fabryki, Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com


Ogólne Warunki Świadczenia Usług

O ile wyraźnie nie uzgodniono inaczej z firmą V-Trust Inspection Service Co., Ltd, wszystkie usługi świadczone przez firmę V-Trust podlegają ogólnym warunkom świadczenia usług.