Usługi inspekcyjne i audyty w Indonezji. V-Trust Inspection Service w Indonezji

W Indonezji świadczymy usługi kontroli jakości takie jak Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Monitorowanie produkcji PM, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

V-Trust zazwyczaj kontroluje produkty należące do kategorii tekstyliów i odzieży, mebli, towarów konsumpcyjnych i rolnictwa, a także coraz większą liczbę kontroli części samochodowych i elektroniki.

Wartości, które zapewniamy podczas inspekcji i audytów w Indonezji

 • Tylko pełnoetatowi lokalni inspektorzy i audytorzy, bez pracy w niepełnym wymiarze godzin lub na zlecenie, co zmniejsza ryzyko przekupstwa.
 • Zarządzanie lokalnie w Indonezji.
 • Gwarantowana cena all-inclusive w wysokości 268 USD za roboczodzień w regionach produkcyjnych Indonezji.
 • Bez dodatkowych opłat za koszty podróży.
 • Bez dodatkowych opłat za przeglądy w weekendy.
 • Raporty z inspekcji dostarczone w ciągu 24 godzin po inspekcji; Dostępne są również raporty tego samego dnia.

O Indonezji

Kluczowe numery Indonezji
Populacja273 miliony (2020)
PKB1,05 bln USD (2020)
Eksport181,71 mld USD (2020)
wzrost PKB4,4% (szac. 2021)

*Źródło Raport Banku Światowego 2020.

Przegląd przemysłu wytwórczego w Indonezji

Indonezja niedawno stała się dziesiątym co do wielkości krajem produkcyjnym na świecie. Ten duży sektor produkcyjny odpowiada za prawie jedną czwartą całkowitego PKB kraju i zatrudnia ponad jedną piątą populacji Indonezji w wieku produkcyjnym (około 25 milionów pracowników). Patrząc z perspektywy, sektor produkcyjny Indonezji jest obecnie większy niż sektory produkcyjne Wielkiej Brytanii, Rosji i Meksyku razem wzięte.

Produkcja przewyższyła rolnictwo pod względem udziału w produkcie krajowym brutto (PKB) na początku lat 90. i nadal jest największym pojedynczym składnikiem gospodarki kraju.

Rząd ma ambitne plany wprowadzenia kraju do pierwszej dziesiątki największych gospodarek świata do 2030 r., z produkcją w sercu tego celu. Główne obszary produkcji to tekstylia i odzież, żywność i napoje (F&B), elektronika, motoryzacja i chemia, przy czym większość producentów w tym sektorze to mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa.

Przewagi konkurencyjne i wyzwania Indonezji

Dzięki szybko rosnącej klasie średniej i konkurencyjnej sile roboczej, Indonezja jest realną alternatywą w Azji dla niektórych kluczowych gałęzi przemysłu, aby skorzystać z jej szybko rozwijającego się sektora produkcyjnego. Oto kilka korzyści, jakie Indonezja oferuje zagranicznym nabywcom i inwestorom:

 • Atrakcyjne miejsce dla zagranicznych inwestycji w produkcję
 • Opłacalna i obfita siła robocza
 • Wysoka wydajność pracy
 • Ulgi podatkowe

Oto aktualne wyzwania, przed którymi stoi produkcja w Indonezji:

 • Intensywna konkurencja międzynarodowa, zwłaszcza ze strony Chin
 • Rosnące koszty pracy
 • Wysokie koszty transportu i logistyki
 • Różne poziomy przejrzystości i jasności przepisów

V-Trust pomaga importerom spać lepiej!™

V-Trust Inspection Service Group działa w Indonezji, aby pomóc zagranicznym nabywcom w wyborze dostawców z pewnością poprzez ich oceny i przezwyciężyć problemy z jakością produktów dzięki inspekcjom produktów i kontrolom próbek, oferując jednocześnie przewagę w postaci całkowicie ustandaryzowanego procesu kontroli jakości z pełnoetatowymi inspektorami i tylko audytorzy.

 • Wyróżnione obszary: 268 USD/osobodni (all inclusive).
 • Gdziekolwiek indziej: 298 USD za osobodni (all inclusive).
 • Bez dodatkowych opłat za przeglądy w soboty i niedziele

● Lokalizacja Inspektora: Dżakarta, Bandung, Semarang, Solo

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat kontroli jakości lub oceny dostawców w Indonezji.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com


V-Trust Inspection Service. Usługi inspekcyjne w Chinach i Azji Południowej

V-Trust Inspection Service to wiodąca firma inspekcyjna świadcząca swoje usługi w Chinach, Indiach, Wietnamie, Bangladeszu, Tajlandii, Indonezji, Pakistanie, Kambodży i Malezji.

Firma działa od 2006 roku, jako niezależna firma inspekcyjna posiada akredytacje CNAS 17020, AQSIQ, ILAC i IFIA Accreditation (Międzynarodowa Federacja Agencji Kontrolnych) oraz certyfikaty ISO9001: 2015. V-Trust jest Sedex Affiliate Audit Company, co pozwala firmie przeprowadzać audyty społeczne SMETA w Chinach, Indiach i Wietnamie.

Jako niezależna firma inspekcyjna V-Trust posiada solidną sieć inspektorów obejmującą większość rejonów Chin oraz kraje Azji Południowo-Wschodniej (ponad 90% produktów eksportowych jest wytwarzanych na tych obszarach). 

Firma V-Trust posiada ponad 360 pełnoetatowych inspektorów, którzy są dobrze wyszkoleni, niezawodni, godni zaufania oraz doświadczeni w kontroli szerokiego zakresu produktów.

Tylko w 2022 roku ponad 12 000 importerów oraz kupców z całego świata skorzystało z usług V-Trust. Firma w tym czasie dla swoich klientów przeprowadziła ponad 110 000 inspekcji

Poza usługami inspekcyjnymiV-Trust oferuje swoim Klientom również usługi kontroli jakości, weryfikacji kontrahenta, audytu fabryk, oceny dostawców oraz przeprowadzenie testów laboratoryjnych. Laboratoria V-Trust są akredytowane przez międzynarodowe instytucje, m.in. CNAS, CPSC, UL, IECEE itd. 

Polscy importerzy wybierają najczęściej takie usługi jak: Audyt Fabryki, Kontrolę Przedwysyłkową Towaru PSI, Nadzór Załadunku Kontenera CLS czy Inspekcje Podczas Produkcji DPI.

Kontakt w języku angielskim:
E-mail: doris.li@v-trust.com
v-trust.com


Ogólne Warunki Świadczenia Usług

O ile wyraźnie nie uzgodniono inaczej z firmą V-Trust Inspection Service Co., Ltd, wszystkie usługi świadczone przez firmę V-Trust podlegają ogólnym warunkom świadczenia usług.